Ürün iade işlemi adımları
  Ürünü kargodan teslim aldığınız günden itibaren 15 gün içerisinde hesap bölümünden açacağınız iade talebinden sonra size tanımlanacak kargo kodu ile anlaşmalı kargo firmamıza ürünü kutusu,paketi ve/veya etiketi açılmamış-yırtılmamış bir şekilde, faturası ile birlikte iade edebilirsiniz.Anlaşmalı olmadığımız kargo firmasıyla gönderilen ürün iadelerinin kargo ücreti alıcıya aittir.

                                                              Ürünlere Göre İade Politikası

*Yedek Parça:  Yetkili servisin bilgisi dahilinde açılıp montajı yapılmamış, kullanıcının kendisinin paketini açıp montajını yaptığı ürünler iade edilemez.Montajı yapılıp kullanılan ürün yetkili servis tarafından kurulsa da satılabilirliği bozulacağı için iade alınmaz. Paketi açılmamış-tekrar satılabilirliği bozulmamış ürün iade edilebilir.

*Bisikletler: Sitemizde satışa sunulan bisikletler zımbalı güvenlik etiketli kolilerde gönderilmektedir.Koliden çıkarılan, güvenlik etiketi bozulan bisikletler yetkili serviste kurulsa dahi iade edilemez.Kolisi açılmamış ürünler iade edilebilir.

*Aksesuar: Kutusu,paketi ve/veya etiketi açılmış-yırtılmış , satılabilirliği bozulmuş ürünler iade edilemez. Satılabilirliği bozulmayan, paketi yırtılmamış aksesuar ürünleri iade edilebilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR