SELLE ROYAL GEL SELE BECOZ
SELLE ROYAL GEL SELE BECOZ

SELLE ROYAL GEL SELE BECOZ

Fiyat : ₺155,00(KDV Dahil)

Becoz Sport spor sürme pozisyonu için tasarlanmış ve üretim ekolojik unsurlar üzerinde çalışılmıştır. Tüm becoz seleler yenilikçi Corkgel, doğal mantar ile birlikte% 20 organik bazlı jel bulunmaktadır. Cortex Kapak FSC sertifikalı ahşap unu ile takviye edilir ve şık döşeme detayları geri dönüştürülmüş deri kullanılarak yapılmıştır. Hafif biyoplastik ve Bio-baz yenilenebilir kaynaklardan% 100 üretilir ve elastomer ve köpük elemanları elde edilmiştir ve doğal yağlar kullanılarak geliştirilmiştir

KULLANIM : UNISEX

 

GENİŞLİK : 140 mm        UZUNLUK : 280 mm        AĞIRLIK : 408 gram

 

15 DERECE SPOR SÜRÜŞ İÇİN İDEALDİR.

 

SUYA DAYANIKLILIK

Kraliyet Vakum Işık eyer% 100 sızdırmaz ve aynı kategorideki sıradan eyer daha hafif% 20 olmasını sağlayan bir Selle Kraliyet teknolojisidir.

ENTEGRE KLIP SISTEMI

Hafif ya da heybe kolay eki için eyer arkasında konumlandırılmış patentli klips sistemi.

KÖPÜK MATRISI

Köpük matrisi açık hücre yapısı, dayanıklı ve konforlu eyer garanti artan esneklik ve nefes bahşeder.

CORKGEL

Doğal mantar% 20 biyo-kaynaklı poliüretan jel yenilikçi kombinasyonu.

% 100 BIO-BAZ

Esnek Bio-baz Rilsan® PA11,% 100 bitkisel kökenli, yenilenebilir kaynaklardan elde edilen hafif biyoplastik yapılır.

CORTEX KAPAK

Soft-touch, biyo-takviyeli kapak sıkı çevresel ve sosyal standartlara göre sorumlu yönetilen ormanlardan alınan FSC sertifikalı kozalaklı ağaç unu ile yapılır.

DOĞAL YAĞLAR

Köpük ve elastomerler olmayan gıda kaynaklarından sürdürülebilir tarım ve Soya yağından hintyağı esas olarak% 15 doğal yağ poliollerle formüle edilir.

EKO BILEŞENLERI

Eyer burun koruması yenilikçi bir süreç sunan azaltılmış CO2 emisyonu ile% 95 biyo-kaynaklı malzeme kadar yapılır. Hatta becoz adı zaten kalabalık depolama için mukadder olurdu geri dönüşümlü hurda deri içine damgalanır.