SELLE ROYAL SELE TORX RELAXED 150 KG KULLANICI
SELLE ROYAL SELE TORX RELAXED 150 KG KULLANICI

SELLE ROYAL SELE TORX RELAXED 150 KG KULLANICI

Fiyat : ₺706,00(KDV Dahil)
Teknik Özellikler : 

Kullanıcı:Erkek / Bayan
Uygunluk : Şehir ve Tur bisikleti
Genişlik :250 mm 
Uzunluk:275.5 mm 
Malzeme Shell: Naylon
Çerçeve malzemesi :Cro-Moly
Teknolojileri: Relaxed,Royal Gel,Watter Resıstant,Integrated Clip System,Elastomers

Özellikler :

- Gel tabaka konforu
- 90 derecelik omurga açısı
- Hücre köpük sistemi bir yapı
- %100 yağmur geçirmez
- Işık ve sele altı çantayı monte edebilmek için özel ünite
- Elastomerler sayesinde şok emilimi  

Teknik Özellikler : 


Relaxed :Rahat binici şeklidir.Binici seleye 90 derecelik omurga açısı ile oturur.Relaxed ürünler şehir içi,tur mahalle çevresinde günlük kullanım için ve işe gidip gelmek için tasarlanmıştır. Bir dik sürüş pozisyonu ve azami konfor sağlar

Royal Gel :Royalgel ™ Bayer tarafından üretilen bir üründür ve Selle Royal tarafında özel lisans altında kullanılmaktadır.Bu poliüretan matris ürün sele ve sele kılıfı  için mükemmel bir dolgu malzemesidir. Bilimsel testler Royalgelin ™  maksimum düzeyde dolgu konforu sağladığını, diğer jel ve non-jel selelere kıyasla% 40 oranında prostat / pubis ve iskial alanlarda tepe basıncı azalttığı kanıtlanmıştır..Royalgel ™ de sertleşme olmaması  rakipsiz konfor sunarak kısa ve uzun mesafede üst düzey sürüş keyfi yaşatır.Royalgel ™,de şok emici güc ile dağılım kapasitesi birleşerek kilonuzun   tüm yüzey üzerinde daha iyi dağılımı sağlanır.

Integrated Clip System: Işık ve sele altı çantayı monte edebilmek için imal edilmiş patentli bir klips sistemidir

Water Resıstand: Bu sele yenilikci vakum sistemi ile italya da üretilmiştir.Aynı katagorideki seller içinde %100 su geçirmez ve yüzeyindeki özel kaplama materyali sayesınde sıvı emilimini engeller buna rağmen aynı katogorideki diğer selelerden %20 daha hafiftir.

Elastomers: Sentetik kauçuk gibi elastik bir maddedir.Modüler elastomer çift süspansiyon sistemi her türlü yol şoklarını emerek rahat bır sürüş sağlar.Dikey ve yatay çalışma sistemine sahiptir.Güvenli bır yapı olan elastomer sessiz çalışır. Kolay deforme olmayan elastomer şiddetli ve en beklenmedik darbeleri emebilir.